İndirim!

Manisa Psikoloji Paketi 2

2,400.00 1,850.00

Psikoloji Paketi 2 Kişisel Gelişim Eğitimleri İş Bulun, İşinizde Yükselin ve Özgeçmişinize Güç Katın. İnternet sitemizden kursumuza online olarak başvur. Dilediğin yerden izle, internetten sınava gir. Üniversite sertifikası adresinize gelsin. Tel: 0 (505) 080 00 81

Psikoloji 2 paketinde aşağıdaki eğitimler bulunmaktadır.

BELGELER: Eğitimin sonunda Selçuk Üniversitesi Onaylı 4 Adet Ayrı Ayrı Sertifika Verilecektir.

  1. Wisc-R Zeka Testi Eğitimi ve  Sertifika + Wisc-r Çantası
  2. Oyun Terapisi Eğitimi ve  Sertifika,
  3. Objektif Tastler Eğitimi ve  Sertifika + 12 Adet test materyali
  4. Psiko-Pedegojik Açıdan Resim Yorumlama Eğitimi ve Sertifika,

Eğitimler %100 uzaktan eğitim teknolojisi ile alanında uzman eğitmenler tarafından özel sütüdyoda hazırlanmış paket eğitimlerdir. %100 öğrenme garantili eğitimdir.

paket eğitimi aldıktan sonra, tarafınıza verilecek olan kullanıcı adı ve şifreniz ile uzaktan eğitim sistemimiz üzerinde 1 aylık bir eğitim süreci başlatılmaktadır. eğitim sonunda tüm eğitimler için sınavlarınız bulunmaktadır. yine aynı sistem üzerinden sınavınızı olacaksınız. sınavdan en az 50 puan almanız gerekmektedir.

sınavların sonunda başarılı olursanız Selçuk Üniversitesi onaylı uygulayıcı sertifikalarınız tarafınıza kargo ile gönderilecek olup, kargo ücretsizdir.

Sınav sonunda başarısız olanlara tekrar sınav hakkı verilir. 1 aylık eğitim sonunda, eğitimi öğrenemedim derseniz 1 ay daha sisteminiz tarafınıza açılacaktır. başarılar dileriz.

Not: Dilerseniz her bir eğitim için +100 TL ödeyerek ULUSLARARASI RUH SAĞLIĞI VE PSİKOTERAPİ DERNEĞİ ONAYLI 2. Sertifikalarınızı da alabilrsiniz.